Brak produktów w koszyku.

Każdego Dnia z radością przygotowujemy dla Was Mistralowe Słodkości Café Mistral
Sukces naszego zespołu osiągamy dzięki pasji i pracowitości Café Mistral
Każdy ma jedno Słodkie Wspomnienie z Dzieciństwa - dla Nas to smak mlecznej krówki Café Mistral

Café Mistral

Kaszubska 9, Ustka, pod tym adresem znajduje się kawiarnia Café Mistral która należy do części obiektu hotelowego Dom Wakacyjny Mistral. To tutaj codziennie zapraszamy na Mistralowe Łakocie w postaci pysznych słodkich wypieków, deserów, rzemieślniczych lodów oraz słynną ręcznie krojoną i pakowaną Krówkę Ustecką. Na spragnionych czeka zawsze świeżo parzona pyszna kawa smakowe herbaty lub orzeźwiające lemoniady. Klimatyczny wystrój wnętrz, serdeczna atmosfera w naszej kawiarni, sprawia że jest miejscem lubianym i licznie odwiedzanym.

W ramach rozwoju naszej działalności, możemy również zaprosić Państwa do naszych pozostałych punktów:

Dom Wakacyjny Mistral

Nasz Dom Wakacyjny „Mistral” i Mistral II znajdują się w centrum Ustki i oddalone są od Morza Bałtyckiego i Nadmorskiej Promenady o 200 metrów. W odległości niespełna 60 m od naszych obiektów znajduje się ulica Marynarki Polskiej z licznymi sklepami, barami i restauracjami.

Dom znajduje się w starej rybackiej części miasta, w wąskiej uliczce, oddającej klimat i charakter osady rybackiej, jaką była Ustka przed wiekami.

Obiekt mieści się w nowo zrewitalizowanym budynku wybudowanym w 2007 r.

Przytulne, miłe i klimatyczne miejsce idealne dla spotkań z przyjaciółmi, rodziną i na romantyczną rozmowę z ulubionym drinkiem przygotowanym przez nasz personel.

http://www.dommistral.ustka.pl

Villa Mistral

Nasza Villa Mistral znajduje się na ul. Żeromskiego 10, jednej z najpiękniejszych ulic Ustki, prowadzącej prosto na plażę. Villa została wybudowana na początku XX wieku pieczołowicie odrestaurowana w 2007 roku, przeszła gruntowny remont w 2017 r. Wnętrza zostały przepięknie odnowione w stylu wpisującym się w charakter budynku.

Atutem Villi jest atrakcyjne położenie, 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży i spacerowej Promenady.

Zapraszamy również na pyszności do naszej restauracji.

https://bistrocafe-u-przyjacio.business.site/#testimonials

http://www.villamistral.ustka.pl

Café Mistral na Fali

Café Mistral na Fali to kawiarnia po zachodniej stronie portu.
Zapraszamy na smakiem kawę z widokiem na morze.

http://www.mistralnafali.ustka.pl/index.php/pl/

Mistral przy Plaży

Uroczysko. Unikatowy w skali wybrzeża azyl położony w lesie tuż przy dzikiej plaży zaprasza do zaszycia się w nim z dala od reszty świata. Oferujemy państwu wygodnie w pełni umeblowane domki.

https://mistralprzyplazy.pl/index.php